Välkommen till oss!

Du hittar oss på våning 18 i "Läppstiftet"

Devise
Lilla Bommen 1, plan 18
411 04 GÖTEBORG

Växel: 031 - 80 80 80
Fax: 031 - 80 80 81
E-post: info@devise.se
Se kartan

Rådgivning


Hans Borchardt (VD)

Tel: 031 – 80 80 85
Mobil: 076 – 139 10 50
hans.borchardt@devise.se

 

Robert Samuelsson

Tel: 031 – 80 80 70
Mobil: 076 - 139 10 30
robert.samuelsson@devise.se

Joacim Samuelsson

Tel: 031 – 80 80 87
Mobil: 076 - 139 10 70
joacim.samuelsson@devise.se

Sven-Erik Eirevik

Tel: 031 – 80 80 83
Mobil: 076 - 139 10 83
sven-erik.eirevik@devise.se

Administration


Victoria Lok

Tel: 031 - 80 80 88
victoria.lok@devise.se

 

Monica Sevler

Tel: 031 - 80 80 89
monica.sevler@devise.se

Ekonomi


Simonette Asplund

Tel: 031 - 80 80 72
Mobil: 070 - 255 60 11
simonette.asplund@devise.se

Compliance


Jörgen Tenor

Mobil: 073 - 523 68 69
jorgen.tenor@secompliance.se

Denna sidan använder cookies, genom att fortsätta godkänner du användandet av cookies.